Strefa czasowa: UTC

[ Posty: 734 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jakie zachowania innych kierowców na drodze najbardziej Cie denerwują?
PostNapisane: 7 cze 2013, o 18:53 

Brak zdecydowania i pewności siebie na drodze. Częsty brak wyobraźni.

Tytuł: Re: Jakie zachowania innych kierowców na drodze najbardziej Cie denerwują?
PostNapisane: 7 cze 2013, o 21:10 

Jak że poruszam się pojazdem marki BMW często spotykają mnie sytuacje [ze strony innych kierowców] chęć ścigania się ze świateł tzw. mistrzowie prostej.
Takie zachowania właśnie mnie denerwują. Lepiej zebrać grupę osób [żeby było taniej] i pojechać na tor :)

Pozdrawiam
Kamil

PostNapisane: 7 cze 2013, o 21:44 

najbardziej denerwuje mnie agresywne zachowanie innych kierowcow, wyzwiska, nadmierne uzywanie klaksonu

PostNapisane: 23 wrz 2013, o 13:10 

Najbardziej denerwują mnie wymuszenia pierwszeństwa i przejazdy na "pomarańczowym" świetle i najbardziej przeze mnie znienawidzone - siedzenie komuś na ogonie. Wymuszenia pierwszeństwa są bardzo niebezpieczne, zwłaszcza gdy sytuacja cała nie dzieje się już na obszarze zabudowanym. Wiadomo... Większe prędkości i wszystko dzieje się bardziej niebezpieczne. Przejazdy na czerwonym świetle, a ponadto tłumaczenie się "jeszcze było pomarańczowe, nie wyhamowałbym" to raczej kit, jeśli ktoś jest kilkadziesiąt metrów od sygnalizatora, wie, że nie zdąży, ale jednak musi przycisnąć i zaoszczędzić tą minutkę. A siedzenie na ogonie denerwuje najbardziej. Jadąc prędkością 50km/h przez miasto, często widać młodych pędzących jak na śmierć. Dla Nich 50 to za mało, muszą jechać 80, jak czasem nie więcej i jak nie dadzą rady wyprzedzić to starają się jakoś podspieszyć kierowcę przed nimi. Wystarczy tylko zahamować, a kolizja gotowa .

[ Posty: 734 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74

Strefa czasowa: UTC