Strefa czasowa: UTC

[ Posty: 734 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 74  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jakie zachowania innych kierowców na drodze najbardziej Cie denerwują?
PostNapisane: 20 kwi 2013, o 23:23 

Najbardziej irytujące jest wyprzedzanie przez innego kierowce i po tym manewrze skręcanie w lewo lub prawo. Zmusza mnie to do hamowania. Manewr skrętu wyprzedzający mógł spokojnie wykonać jadąc za mną i dodatkowo odpowiednio wcześniej to zasygnalizować jadącym z tyłu.

Tytuł: Re: Jakie zachowania innych kierowców na drodze najbardziej Cie denerwują?
PostNapisane: 21 kwi 2013, o 09:01 

denerwuje mnie zachowanie kierowców niedzielnych którzy wyjeżdżają w tygodniu i nie wiedzą gdzie jechać albo nie potrafią jechać w dużym natężeniu ruchu.

Tytuł: Re: Jakie zachowania innych kierowców na drodze najbardziej Cie denerwują?
PostNapisane: 21 kwi 2013, o 09:50 

Jeżdżę regularnie stosunkowo niedługo, bo od grudnia, ale co mnie najbardziej drażni to fakt, że po pierwsze - nie do końca jeszcze ciągle znam okrąg kzkgop, jeżdże na obcych tablicach rejestracyjnych, jeżdże z nawigacją, no i przede wszystkim - nie jeżdżę zbyt szybko, a w Katowicach i ogólnie - na Górnym Śląśku jest wiele miejsc i okazji do poszarżowania, co kończy się wyprzedzaniem jednocześnie z lewej, z prawej strony, czy głośnym obtrąbieniem przy wyprzedzaniu.

PostNapisane: 22 kwi 2013, o 08:42 

Nie włączanie kierunków, gadanie przez telefon, jazda nie z tego pasa co trzeba, jazda lewym pasem i wiele, wiele innych.

PostNapisane: 22 kwi 2013, o 12:54 

Najbardziej denerwuje mnie nadmierny pośpiech kierowców, który w konsekwencjo prowadzi do niebezpiecznej jazdy i zagraża innym użytkownikom drogi i często tak jest że zamiast szybciej dojechać taki kierowca powoduje wypadek i nie dojeżdża do celu.

PostNapisane: 22 kwi 2013, o 16:47 

Denerwuje mnie to jak ktoś wyprzedza bo się spieszy , a później nagle zwalnia nie wiadomo dlaczego i jedzie wolno.

PostNapisane: 23 kwi 2013, o 14:58 

Najbardziej denerwuje mnie wymuszanie pierwszeństwa, a także nerwowośc kierowcow, ktory za wszelką cenę się spieszą i trąbią, chcąc w ten sposób pospieszyc innych.

PostNapisane: 23 kwi 2013, o 15:07 

mam u siebie w mieście ośrodek egzaminowania kierowców-przez to elek jest u mnie cała plaga-wkurza mnie jak bezmyślni instruktorzy pchają się z uczniem w godzinach szczytu na najbardziej zatłoczone miejsca i przez to robią jeszcze większe korki

PostNapisane: 23 kwi 2013, o 16:50 

Najbardziej denerwuje mnie, niestosowanie się do zasad obowiązujacych na drodze, typu : Nie używanie świateł kierunkowskazów, nistostowanie się do zasad ustalonej prędkości, łamanie zasad bezpieczeństwa poprzez wymijanie na liniach ciągłych, nie stosowanie świateł awaryjnych podczas postoju w miejscu nie przeznaczonym do tego, nie wyłączanie świateł tzn `długich` wieczorową porą.

PostNapisane: 23 kwi 2013, o 20:40 

Najbardziej na drodze u kierowców denerwuje mnie ich niezdecydowanie, bardzo powolna i mozolna jazda oraz dezorientacja . Ale najbardziej drażnią mnie młodzi kierowcy którzy swoim cwaniactwem i pewnością siebie doprowadzają do wielu wypadków i kolizji drogowych. Coraz więcej młodych ludzi za bardzo pozwala sobie na drodze, czuja się bardzo pewnie i chcą pokazać jakimi są super kierowcami.

[ Posty: 734 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 74  Następna strona

Strefa czasowa: UTC