Strefa czasowa: UTC

[ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Opisz swoje pierwsze auto.
PostNapisane: 17 sie 2013, o 22:10 

Skoda Favorit 1.3 w gazie. Nie ma co opisywać, porządne, leciwe Czeskie auto, jeździło się fajnie, nadarzyła się okazja sprzedać 2 razy drożej, niż kupiłem, więc sprzedałem moją "Sonie", autko dawało naprawdę radość z jazdy, żadnego wspomagania, żadnej elektroniki, po prostu czysta przyjemność z jazdy, nieograniczona żadnymi systemami. Nie osiągała zawrotnych prędkości, lecz miała w sobie to coś, naprawdę dbałem o autko. Było moim oczkiem w głowie, lecz jestem człowiekiem, który dobrych okazji nie przepuszcza, więc Ją sprzedałem, "Soni" już nie ma, sentyment pozostał, no cóż takie życie ;)

Tytuł: Re: Opisz swoje pierwsze auto.
PostNapisane: 17 sie 2013, o 22:19 

Co tu opisywać, Fiat 126p....na tamte czasy, super autko...

PostNapisane: 17 sie 2013, o 22:24 

Me pierwsze auto mam do dziś, użytkuje go do dziś... Chciała bym je w nie długim czasie zmienić ze względu że te już jest wysłużone, ale niestety pieniędzy na owe brak. Póki co muszę się cieszyć z tego co mam :)

PostNapisane: 17 sie 2013, o 22:27 

Moje pierwsze auto to był Opel Corsa I
Byłem z niego bardzo zadowolony na małą awaryjność o dziwo, z czego byłem bardzo zadowolony. Jedynie blacharka była do robienia.. Więc Dziadek stwierdził że zrobi poprawi hamerajdem, co bardzo ciekawie wyszło bo Corsa sie zrobiła w ciapki hehe. Mimo to zostało sprzedane na zakup innego auta :)

PostNapisane: 18 sie 2013, o 05:25 

seat ibiza. 96 rocznik 1,9D śliwkowy metalik, 14calowe felgi aluminiowe seatowskie, el.szyby lusterka, centralny zamek, szyberdach. auto zyskałem dzieki wypadkowi ktory spowodowałem. Naprawiłem je i oraz szkody wyrządone, Następnie zainwestowałem w car-audio. Glośniki oraz 2 wzmacniacze i skrzynia basowa o łącznej mocy 3000wat firmy jbl. Odtwarzacz natomiast firmy alpine.

PostNapisane: 18 sie 2013, o 05:30 

-Maly.czerwony,uczylem sie na nim jezdzic.Wspaniale auto,Fiat 126P

PostNapisane: 18 sie 2013, o 06:17 

Moje pierwsze auto,jak to u Nas w Polsce przystało,był nim Fiat 126p. Byłem bardzo zadowolony z tego auta,moim zdaniem było to bardzo fajne autko:D Uzasadniam swoją wypowiedź tym,że twierdze iż było ono bardzo proste w obsłudze,nie było tam nic skomplikowanego:)

PostNapisane: 18 sie 2013, o 06:42 

Moim pierwszym autem był fiat cinquecento z silnikiem benzynowym o pojemności 899 ccm. Auto było srebrne. To właśnie w nim, z wiernego kibica rajdowego, przeszedłem do następnego etapu, czyli do amatorskiego kierowcy rajdowego. Po tygodniu od zakupu, miałem już inne zawieszenie (PZM-1 ze sprężynami Fk), środek został kompleksowo odchudzony, na przodzie i tyle pojawiły się rozpórki, a w środku fotele kubełkowe i pasy szelkowe. Felgi oczywiście musiały zostać pomalowane na biało :). Samochodzik był piękny, prowadził się świetnie i pozwolił zrealizować moje 2 w tamtym czasie największe marzenia. Pierwszym marzeniem było mieć własny samochód, a drugie - wystartować w amatorskim KJS-ie. Mimo, że już minęło trochę czasu, dalej mam zdjęcia na ścianach i tapetę na pulpicie tego pięknego fiacika, a co ważniejsze, zajmuje honorowe miejsce w moim sercu - to był mój pierwszy, wymarzony samochód i nigdy go nie zapomnę :).

PostNapisane: 18 sie 2013, o 06:50 

sliczny piaskowy fiat 126p na wloskiej licencji rocznik 1978

PostNapisane: 18 sie 2013, o 06:51 

Moim pierwszym autem był cytrynowy fiat 126p. Był używany jako auto rodzinne oraz jako ciężarowe. Nigdy mnie nie zawiódł. Co prawda trzeba było mieć przy sobie parę części zamiennych i podstawowych kluczy jak: 10, 13, 17, a no i młotek i przecinak też był potrzebny do serwisowania "Bąka". Drobnych napraw można było dokonać w każdych warunkach. Największą wadą było ogrzewanie przedniej szyby zimą, ale po zdjęciu tunelu do przepływu powietrza w jednej chwili w środku robiło się ciepło co ułatwiało zeskrobanie szronu z wewnętrznych stron szyb i wyruszenie w drogę.

[ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC